BC Zeeland /deBrand software 5 (C3) Seizoen 2023 - 2024

Speeldag: dinsdag

BC Zeeland 5 copy 

Mark Mulders 2.20 60
Ton Kandelaars 1.66 51
Jeannette Habraken 1.51 45
Manuela v Boxtel 1.20 39
Rien v Gaal 5.05    120
Hans v Erp 3.71 90
Henk Bongers 3.46 80
Peter Huvenaars 2.41 65

Teamleider:

Ton Kandelaars,
Udenseweg 11, 
5411 SB Zeeland.

0486 - 45 35 54
E-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Datum                    Wedstrijd                   Uitslag
Di 19 sep   1 Germenzeel 3 BC Zeeland 5  26 - 21
Di 26 sep    2 BC Zeeland 5  Oud Grave 1  28 - 22 
Di    03 okt    3 Touché 5  BC Zeeland 5  27 - 29 
Di  10 okt    4 BC Zeeland 5  - OBC 4  27 - 26 
Ma    16 okt    5 't Haasje 2  BC Zeeland 5  27 - 23 
Di  24 okt    6 BC Zeeland 5  Net Mis 5  26 - 25 
Di    31 okt    7 KOT 2  BC Zeeland 5  23 - 27 
Di    07 nov    8 Moira 2  BC Zeeland 5  24 - 26 
Di  14 nov    9 BC Zeeland 5  De Zwaan 3  25 - 27 
Di 21 nov  10 Germenzeel 3  BC Zeeland 5   24 - 28
Di 28 nov  11 BC Zeeland 5  Oud Grave 1   25 - 26
Di   05 dec  12 Touché 5  BC Zeeland 5   24 - 30
Di 12 dec  13 BC Zeeland 5  - OBC 4   24 - 26
Di 09 jan  15 BC Zeeland 5  - Germenzeel 3   28 - 24
Do 18 jan  16 Oud Grave 1  - BC Zeeland 5   27 - 26
Di 23 jan  17 BC Zeeland 5  - Touché 5   26 - 23
Ma 29 jan  18 OBC 4  - BC Zeeland 5   30 - 23
Di 06 feb  19 BC Zeeland 5  - 't Haasje 2   23 - 27
Di 20 feb  20 Net Mis 5 - BC Zeeland 5   19 - 30
Di 27 feb  21 BC Zeeland 5  - KOT 2   26 - 29
Di 05 mrt 22 BC Zeeland 5   Moira 2  26 - 23
Wo 13 mrt 23 De Zwaan 3   BC Zeeland 5  30 - 21
Ma 18 mrt 24 't Haasje 2   BC Zeeland 5  23 - 24
Di 26 mrt 25 BC Zeeland 5   Net Mis 5  28 - 21
Di 09 apr 26 KOT 2   BC Zeeland 5  21 - 30
Di 16 apr 27 Moira 2   BC Zeeland 5
Di 23 apr 28 BC Zeeland 5   De Zwaan 3

Voor de actuele tussenstand klik op onderstaande link

 

Landscomp a

 

Interval tabel

 

 


De Regiofinale van deze klasse wordt gespeeld op 

Lokatie:        
 
 
Organisatie: