:: Shirtsponsoren ::

Bezoekers
5537
Artikelen
20
Artikelen bekeken hits
271698

We hebben 8 gasten en geen leden online

et biljartseizoen 2018 - 2019 loopt al weer ten einde maar het PK programma voor het nieuwe seizoen staat al weer online.

Als er leden van BC Zeeland deelnemen aan deze wedstrijden, kunt u hier lezen wanneer en waar ze moeten spelen met de bijbehorende informatie. Veel plezier.

 Klik  hier  voor een overzicht van de te spelen wedstrijden.

 

De Wedstrijden

 

Voorwedstrijden 3e klas driebanden (0.250 - 0.400   interval)

Jeannette Habraken en Adriaan de Loyer bijten namens onze vereniging dit jaar het spits af voor wat betreft de persoonlijke kampioenschappen.
Adriaan speelt zijn wedstrijden in het eigen clubhuis, café 't Oventje en Jeannette gaat naar Jong Geleerd in Volkel.
Wij wensen beide spelers veel succes met hun voorwedstrijden.

Spelsoort : Driebanden       LET OP !!!!   Max 50 beurten      
Partijlengte : Interval  (intervallen komen nog)                              
Speeldagen : 22 - 23 en 24 augustus (tenzij anders vermeld)          
      NG = niet geklasseerd
      D gedegradeerde speler
      H   halve degradatie
      P   gepromoveerde speler

Organisatie en poule-indeling:

12256  BC Zeeland  Zeeland

   
1.    223593 AJ de Loyer (Adriaan)  BC Zeeland  15 
2. 246491  A v/d ven (Ad) Jong Geleerd 15
3. 175814  F Wijnakker (Frans) KOT  15 
4. 149973  JPAA Verhaaren (Jan)  Oud Grave  15 
5. 144560 R van 't Hul (Rob) De Vriendschap 15 
       

13560  Jong Geleerd  Volkel

 
1. 228178 W v/d Locht (Wim) Jong Geleerd 17 
2.  175097  PH Tilders (Piet) SOKO 18 
3.  205087  AAF Habraken (Jeannette)    BC Zeeland  15 
4.  107781  GIJ Willems (Ruud) Jong Geleerd  15 
5.  223899  J Rijkers (Jo) BC D'n Brouwer     15 

De 8 best geplaatste spelers (sters) gaan door naar de districtsfinale en die wordt gespeeld van 19 t/m 21 september bij BV Uden te Uden 

Wij wensen alle spelers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!!

 

Voorwedstrijden 4e klas libre (1.25 - 1.70)

In deze klasse wordt BC Zeeland vertegenwoordigd door 3 personen. Jolanda Bongers en Manuela v Boxtel
spelen hun wedstrijden in het eigen clubhuis café 't Oventje en Adriaan de Loyer gaat zijn wedstrijden spelen
in Uden bij Germenzeel.

Wij wensen alle deelnemers veel succes en sportieve strijd!!!

Spelsoort : Libre      
Partijlengte : Interval  (intervallen komen nog)                              
Speeldagen : 29 - 30 en 31 augustus (tenzij anders vermeld)          
      NG = niet geklasseerd
      D gedegradeerde speler
      H   halve degradatie
      P   gepromoveerde speler

Organisatie en poule-indeling:

12256  BC Zeeland  Zeeland

   
1.    236404  JWM Bongers (Jolanda)  BC Zeeland  25 
2. 229457  PJM v Boxtel (Manuela)  BC Zeeland  41 
3. 211720  PGJ v Lieshout (Pedro)  Touché)  37 
4. 271291  M Ulijn (Michiel)  Jong Geleerd  29 
5. 163992  GJ v/d Heuvel (Gijs)  De Coehoorn  39 
6. 217062  PGM v Halen (Paul)  De Coehoorn  35 
       

12525  Germenzeel  Uden
LET OP!!!    Speeldata Germenzeel  28 - 30 en 31 aug

 
1. 201413 JPHW Kampert (Joop)  Germenzeel 39 
2.  208361  LJM Jansen (Leo)  Germenzeel  39 
3.  183288  B v/d Horst (Brian)  Touché  35 
4.  223593  AJ de Loyer (Adriaan)  BC Zeeland  31 
5.  236585  J v Lankveld (John) Jong Geleerd  27 
6. 125312  Th Lamers (Theo)  Oud Grave  33 
12057  Touché  Oss
1. 158240 GT v/d Venne (Gertie) Touché 39 
2. 164123 AP v Rossum (Arno) Touché 43 
3. 175097 PH Tilders (Piet) SOKO 41 
4. 228176 W v/d Ven (Wim) Germenzeel 37 
5. 263553 M Ariaans (Maarten) Germenzeel 33 
6. 144560 R van 't Hul (Rob) De Vriendschap   39 
 

De beste 8 spelers (sters) gaan door naar de districtsfinale en deze finale wordt gespeeld van 26 t/m 28 september bij Germenzeel in Uden.

Wij wensen alle spelers (sters) veel succes en sportieve strijd!!!!

 

Gewestelijke finale 1e klas libre (4.00 - 7.00) 



Spelsoort :
Speellokaal    :
   
                                                                          
Partijlengte :             
Speeldagen :
Organisatie :
Wedstrijdleiding     :                                               

Finalisten:

1.                    
2.
3.
4.
5.
6.
7.   
8.

Alle spelers dienen op de eerste speelavond om 18:45 aanwezig te zijn!!!

Er wordt gespeeld volgens het Avé-systeem en de 1e ronde is als volgt:

Tafel 1   19.00 uur    -  
  20.30 uur -
         
Tafel 2 19:00 uur    -
  20:30 uur -

 

De Uitslagen: